profesjonalne filmowanie dronem DJI PHANTOM 3

Dron i jego zastosowanie

Filmowanie dronem staje się coraz bardziej popularne wśród amatorów tworzenia filmów – dokumentalnych, podróżniczych, nawet fabularnych. Widok z drona uzupełnia nagranie o przykuwające wzrok sceny, zwłaszcza jeśli dołączona zostaje do nich dopasowana muzyka lub komentarz.

profesjonalne filmowanie dronem DJI PHANTOM 3

Drony stały się też obiektem westchnień fotografów, którzy od zawsze marzyli o uwiecznieniu widoków fizycznie dla nich niedostępnych. Aktualnie zakup takiego sprzętu nie wymaga dużego wkładu finansowego, co sprawia, że praktycznie każdy może zostać właścicielem drona.

Drony mają szerokie zastosowanie, czego w zeszłym roku dowiódł Kraków. Rada miasta zamówiła dron, który miał badać jakość powietrza nad miastem, w obawie przed smogiem. Urządzenia stosowane są też do monitorowania jakości upraw rolnych i tworzenia map geodezyjnych.

Prócz tego drony coraz częściej zamawiane są na różnego rodzaju imprezy: koncerty, wesela, urodziny, zjazdy integracyjne. To nietypowy i oryginalny sposób na uwiecznienie takich chwil, jednak z powodu rosnącej popularności dronów, aktualnie ich użytkowanie objęte jest długą listą przepisów. Jeśli chcemy skorzystać z drona podczas imprezy, ale nie posiadamy własnego urządzenia lub nie potrafimy się nim posługiwać, zawsze możemy zdecydować się na wynajem drona z obsługą. Profesjonalni operatorzy drona z pewnością nie wyrządzą żadnych szkód, a taka usługa wyjdzie taniej niż zakup nowego sprzętu i nauka jego obsługi.

Interesuje Cię wynajem drona wraz z obsługą? Chcesz zamówić filmowanie dronem?
Polecam Ci: Filmowanie dronem RentGrandfox Kraków | Rentgrandfox.pl/dron/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *