dziecko

Klient od urodzenia!

Małe dziecko zanim przyjdzie na świat, już jest obiektem zainteresowania ze strony świata marketingu. Oczywiście przekaz marketingowy jest skierowany do rodziców. Dla każdego z nich inne produkty.
Ojcowie będą najbardziej zainteresowani bezpiecznymi, dużymi i pojemnymi samochodami rodzinnymi, meblami i gadżetami, które ułatwią im życia.
Z kolei mamy będą nastawione na zapewnieni maluszkowi jak najwygodniejszych warunków życia, już od pierwszych chwil na tym świecie. Będą przebierały w pięknych pościelach, miękkich materacach.

Ważnym problemem będzie kolorystyka pokoju, czy rożek dla niemowląt będzie pasował do koloru ręczniczka, a wszystko ma się harmonijnie łączyć z wyposażeniem całego pokoju.

Bardzo ważnym aspektem przygotowań do narodzin potomka, jest spakowanie torby, którą rodzice zabiorą do szpitala. Od jakiegoś czasu mówi się już o torbach, jedna dla mamy i druga dla maluszka. W torbie dla mamy znajdą się jej kosmetyki, takie, które nie podrażnią skóry maluszka, koszula nocna i inne drobiazgi potrzebne w szpitalu.

Dużo bardziej interesująca będzie zawartość torby dla maluszka. Tu wszystko będzie nowe, pachnące proszkiem dla niemowląt i pudrem dziecięcym. Warto zajrzeć na senna-sowka.pl Znajdziemy tu tradycyjne pieluszki tetrowe i pieluszki jednorazowe. Maleńkie śpioszki i kaftaniki, skarpetki i łapki na maleńkie rączki. Rożek dla noworodka i kocyk bawełniany. Czapeczka, obowiązkowy element wyprawki, nie ważna jak ciepło będzie potem w pokoju. Smoczek, butelka, maść do pupy, delikatny płyn do mycia.

Zobacz też: Senna Sówka | Rożek dla noworodka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *