acuson

Kobieta w ciąży

Od pewnego czasu lekarze oraz ich pacjentki borykają się z kłopotem czytelnego USG płodu. Powoduje to wiele komplikacji, ponieważ nieczytelny obraz ze starego USG sprawia że zdarzają się pomyłki w ocenie zdrowia dziecka. Dlatego też wielu lekarzy, specjalistów ginekologii, wybiera coraz to nowsze sprzęty w tym zakresie.

acusonPrzykładem jest tu USG Siemens, który swą jakością obrazu doskonale pokazuje wszystkie wady jakie posiada maleństwo w łonie matki. Przykładem jaki możemy tu podać takiego sprzętu jest ultrasonograf Acuson NX3. To sprzęt wysokiej jakości na którym opierają się nie tylko szpitale ale również prywatne przychodnie i gabinety lekarskie. Kobiety w ciąży zaczynają wybierać właśnie te gabinety w których znajduje się najlepszej jakości sprzęt, który precyzyjnie i z dokładnością określa stan zdrowia przyszłego maleństwa, które ma przyjść na świat.

Zakupując ten sprzęt lekarze podejmują dobrą decyzję. Jeśli chce się dobra pacjentów oraz ich potomstwa decydują się na USG Siemens. Firma ta udoskonala swój sprzęt oraz dokonuje systematycznie zmian na lepsze. Ultrasonografy są coraz bardziej dokładniejsze, co pozwala lekarzom na udoskonalenie swojej praktyki lekarskiej.

Na ekranie widać dokładnie jakie są postępy rozwoju płodu oraz czy istnieje zagrożenie dla samej matki związane z porodem. Matka i dziecko są najważniejsze w trakcie ciąży. Doktorzy wiedzą o tym. Im wcześniej wykryje się jakiekolwiek wady tym większa staje się możliwość ich usunięcia bądź zadbania o to by matce i dziecku nic nie stało się podczas tych magicznych 9 miesięcy.

Nie bójmy się ultrasonografów. są one całkowicie bezpieczne dla dziecka jak i dla matki. Używa się ich nie tylko w praktyce ginekologicznej ale również w innych dziedzinach lekarskich. Dlatego tez większe szpitale zaczynają kupować wysokiej jakości sprzęt.

Zobacz więcej: Trimed | Acuson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *