kremacje-zwlok

Tradycyjny pochówek czy kremacja zwłok

Każdy z nas od małego zna pojęcie „śmierć”. Spotykamy się z nią na każdym kroku, przy utracie ukochanej babci, czy odejściu naszego zwierzątka. Jak jednak uporać się ze stratą w dorosłym życiu, albo przygotować na własną ostatnią drogę, którą będziemy musieli przejść niejako samotnie? Dotychczas w naszej kulturze najbardziej powszechnym i dopuszczalnym sposobem chowania naszych bliskich była piękna trumna, którą umieszczało się w grobie. Obecnie mamy także rozmaite urny i relikwiarze do wyboru w momencie tego ostatniego pożegnania.

Choć relikwiarze przeważnie zarezerwowane są dla osób świętych, głęboko związanych z Kościołem, to przy urnach nie ma takiego wymogu. obecnie kremowanie zwłok stało się czymś równie naturalnym jak chowanie w ziemi.Szukając idealnego miejsca, w którym złożymy swoje ciało na pewno zdarzy nam się wyszukać w internecie, gdzie są kremacje zwłok Kraków, a wtedy z pewnością wyskoczą nam precyzyjne usługi, które w ostatnim pożegnaniu sprawią, że nie będziemy obawiać się już niczego. W przypadku kremowania ciała rodzina czuje dużo większą swobodę mówiąc nam ostatni raz „do zobaczenia”. Wybierając urnę jako nasz nowy dom dla ciała mamy pewność, że nasze prochy będą dobrze zachowane, a przy tym głęboko poszanowane.

Oddając także pośmiertnie swoje narządy nie musimy się już niepokoić o wygląd naszego ciała w trumnie, bowiem kremacja sprawia, że każdy z nas wygląda identycznie. Podejmijmy świadomą decyzje co do naszego pochówku i sprawmy, że ten smutny czas, który spadnie na naszą rodzinę będzie łatwiej przebrnąć ( kremacje zwłok kraków – Epitafium.Krakow.pl )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *