Czekoladki reklamowe z dowolnym napisem i nadrukiem

Zbliżają się Walentynki, czyli innymi słowy czas szukania natchnienia w wyborze takiego prezentu by Twojej wybrance zaświeciły się oczy po odpakowaniu Twojego pakunku.

Czekoladki z napisem

Nie jest to łatwe zadanie, szczególnie jeśli jesteś ograniczony kosztami. O czym należałoby pamiętać podczas szukania prezentu, który spełnia wszelkie oczekiwania, a jednocześnie nie rujnuje nas? Tutaj musimy zastanowić się jak dobrze znamy obdarowywaną osobę. Jeśli z naszą ukochaną „możemy konie kraść” to prawdopodobnie nie mamy problemu z wyborem prezentu. Choć i tutaj mogę mieć ciekawą poradę.

Jeśli jednak mamy wątpliwość co może się spodobać, warto iść w klasykę. Na pewno nie zaszkodzą kwiaty, jakiś sensowny bukiet. Czy tylko to? Niestety, to może nie wystarczyć. Ostatnio natknąłem się na czekoladki z napisem i doznałem mikro olśnienia. Otóż możemy jednocześnie podarować ukochanej coś słodkiego i złożyć życzenia!

Na czekoladkach możemy napisać dedykację, wyznać miłość, a nawet opowiedzieć krótki żart. Prawie każda kobieta będzie zachwycona takim pomysłem, łączy w sobie klasykę z nutką romantyzmu. Dla kogo natomiast ten prezent jest złym pomysłem? Mam nadzieję, że nikogo nie urażę, ale np. dla otyłych osób. Nie utrudniajmy im walki ze swoim problemem stawiając im kłody po nogami. Jeśli nasza ukochana ma problemy z poziomem cukru we krwi, absolutnie nie raczmy jej takim prezentem. I na koniec, jeśli ma szczególną dietę związaną z innymi schorzeniami, np. autoimmunologicznymi. Poza kilkoma przypadkami wszystkie Panie powinny być zachwycone takim prezentem, więc Panowie, już wiecie co macie robić.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *