ciasto chatka baby jagi

Ciasta z kremem i bez pieczenia

Trudno wyobrazić sobie kuchnię z prawdziwego zdarzenia bez odpowiedniego wyposażenia. Lodówka, kuchenka i piekarnik to podstawa w wyposażeniu każdej, nawet najmniejszej kuchni. Jednak aby przygotować smaczne i zdrowe potrawy niekoniecznie musimy korzystać z piekarnika! W łatwy i szybki sposób można przygotować ciasta bez pieczenia, które smakiem wcale nie ustępują tym wprost z piekarnika.

ciasto chatka baby jagi

Jednym z najlepszych ciast bez pieczenia jest z pewnością sernik na zimno. Robi się go w zaledwie kilka minut z pomocą miksera, a później odstawia do lodówki na dwie godziny do stężenia. Można go wzbogacić spodem z herbatników oraz galaretką z owocami na wierzchu aby był jeszcze pyszniejszy. Ciasta bez pieczenia cieszą się coraz większą popularnością głównie dzięki szybkiemu przygotowaniu.

Wiele przepisów na ciasta bez pieczenia znajdziesz na: delektujemy.pl/przepisy-na-ciasta/bez-pieczenia/.

Jeśli wracamy późno z pracy i chcemy szybko coś przygotować na przyjście naszych gości proste ciasto bez pieczenia sprawdzi się idealnie. Wystarczy gotowy spód, krem oraz owocowa galaretka lub bita śmietana na wierzchu, aby po kilku minutach mieć gotowe ciasto, które będzie smakowało zarówno małym, jak i dorosłym łasuchom. Ciasta z kremem natomiast odchodzą już trochę do lamusa.

Choć są przepyszne i bogato zdobione oraz potrafią zaskoczyć eksplozja smaków, to niestety coraz mniej ludzi ma czas na spędzanie całego dnia w kuchni aby przygotować pyszne ciasta z kremem. Jeśli więc marzy nam się tego typu tort przygotowany z ważnej okazji warto zamówić go w znanej i cenionej cukierni. Mamy wtedy pewność, że taki tort będzie nie tylko wyglądał oszałamiająco, ale też zasmakuje wszystkim gościom.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *