obrazy na szkle

Obrazy na szkle – hit czy kit?

Wielu z nas marzy o efektownej aranżacji wnętrz. Szukamy nowych inspiracji oraz pomysłów. Dobrze jest, aby wykorzystany przez nas pomysł nie był oklepany i nudny. Szkło na ścianę to rozwiązanie nie tylko praktyczne, ale również atrakcyjne wizualnie. Z powodzeniem możemy nim zastąpić płytki w kuchni lub łazience.

Powiększ wnętrze
Obrazy na szkle nie muszą posiadać wzoru. Jeśli zdecydujemy się na motyw białej tafli, która odbija światło, to znacznie powiększymy niewielkie wnętrze. Ciężko wyobrazić sobie lepszą alternatywę. Szkło możemy umieścić nad blatami lub stołem. Kuchnia stanie się przestronna i jasna.
Oczywiście fani klasyki mogą zdecydować się na obrazy o wykończeniu matowym lub półmatowym. Wszystko zależy wyłącznie od naszych preferencji.

Tysiące wzorów
Na rynku dostępnych jest wiele najróżniejszych wzorów. Do dyspozycji mamy zarówno całkowicie gładkie motywy, jak i kolorowe szkło z nadrukiem. Obraz możemy wybrać z interesującej nas kategorii (m.in. krajobrazy, abstrakcja, zwierzęta, roślinność) lub przesłać własne zdjęcie. Należy jednak pamiętać, że produkcja na specjalne zamówienie może potrwać nieco dłużej. Dodatkowo przesłana fotografia musi spełniać określone standardy. Wszystko po to, aby druk był wyraźny i nasycony kolorami. Druk UV jest gwarancją zdjęć najwyższej jakości. Zastosowanie szkła hartowanego sprawia, że panele posłużą nam niezawodnie przez długi czas. Są one odporne na najcięższe warunki użytkowania, więc świetnie sprawdzają się w miejscach narażonych na wilgoć.

Zobacz więcej: Axitech.pl | Obrazy na szkle

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *