krówki reklamowe

Cukierki okolicznościowe

Krówki reklamowe to całkiem dobry sposób na reklamę swojej firmy. Słodycze te zawijane są w opakowania z logiem, napisem lub mini bannerem danej firmy, a następnie dystrybuowane wśród klientów, pracowników firmy czy nawet ludzi na ulicy.

Krówki reklamowe

Krówki reklamowe mogą być również ozdobą biura lub miłym dodatkiem do spotkań służbowych i różnego rodzaju meetingów. Cukierki te są dobrym i niedrogim sposobem na budowanie pozytywnego wizerunku firmy. Dobrze wpływają również na ogólną atmosferę wśród pracowników, oraz są idealnym drobnym poczęstunkiem dla klientów, którzy podświadomie patrzą na firmę przychylniej. Można je również używać na wszelkiego rodzaju zlotach lub imprezach masowych w firmie. Zaletą krówek reklamowych jest ich bardzo charakterystyczny smak i wygląd w opakowaniu. Człowiek biorąc do ręki krówkę wie jak będzie smakowała. Natomiast przy innych cukierkach istnieje ryzyko że dana osoba trafi na taki, który akurat nie przypadnie jej do gustu.

Dodatkowo krówki w Polsce bardzo dobrze się kojarzą i cieszą się uznaniem wśród Polaków już od ponad trzech dekad. Jest to swoista wizytówka naszego kraju. Konsystencja krówki to kolejna zaleta, cukierek ten można zjeść szybko (w przeciwieństwie do różnych landrynek i musujących cukierków) i być szybko gotowym na przywitanie, rozmowę itd. W gorące dni wakacyjnych miesięcy krówki nie roztopią się jak czekoladowe cukierki, nie ma też ryzyka pobrudzenia się płynem, likierem czy innym wkładem często używanym do faszerowania nadziewanych cukierków. Taki sposób promocji naszej firmy jest skuteczny i pozwala utrwalić w pamięci klientom naszą markę, nasze logo.

Oddziałuje on na zmysły człowieka, przez co utrwala się w pamięci na dłużej. Krówki przywołują wspomnienia z dzieciństwa, czasów wesołej zabawy, a mózg podświadomie łączy naszą markę z pozytywnymi emocjami klienta. Podsumowując, Krówki reklamowe to skuteczna forma promocji, z której korzystają również duże firmy, liczące się na rynku. Taka forma promocji nie jest zbyt droga, co powoduję że jest idealną alternatywą dla rozwijających się dopiero firm ( http://krowki.sweet-corner.eu )

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *