nauka alfabetu - angielski dla dzieci

Kiedy zapisać dziecko na lekcje języka angielskiego?

W dzisiejszych czasach znajomość języków obcych jest czymś niemal wymaganym. Szczególnie mowa tutaj o języku angielskim, dzięki któremu możemy porozumiewać się na całym świecie. Bardzo ważne jest, żeby rozpocząć naukę jak najwcześniej. Angielski dla dzieci to jedne z najpopularniejszych zajęć dodatkowych w przedszkolach.

Oczywiście nauka języka angielskiego w przedszkolu to często nie koniec. Powstaje coraz więcej szkół językowych dostosowanych do małych dzieci. Mogą do nich uczęszczać na zajęcia dodatkowe już trzylatki, a zdarzają się i szkoły uczące programem musical babies, który dostosowany jest do nauki rocznych maluchów. Angielski dla dzieci tak małych ma oczywiście formę zabawy. Także dwu i trzylatki uczą się poprzez zabawę, co ułatwia im zapamiętywanie nowych słów.

nauka alfabetu - angielski dla dzieci

Angielski dla dzieci w wieku przedszkolnym to nauka najczęściej odbywająca się przy pomocy muzyki, gier planszowych, fiszek z obrazkami, i różnego rodzaju zabaw w języku angielskim. Dzieci uczą się kolorów, nazw zwierząt, roślin, oraz przedmiotów codziennego użytku. Gdy trochę podrosną, i pójdą do szkoły, da im to podstawę do lepszego opanowania nauki języka angielskiego w szkole. Dzieci w wieku szkolnym również mogą uczęszczać na dodatkowe lekcje. Jest to lepsza opcja, ponieważ w szkole podstawowej są klasy po 20-30 osób, co nie sprzyja nauce języka.

Jednym z miejsc oferujących naukę angielskiego dla dzieci jest centrum językowe MOVA w Krakowie. Jest to fajna placówka do nauki angielskiego dla maluchów, a jednocześnie pewność dla rodziców, że angielski dla dzieci prowadzą odpowiednio przygotowani do tego zadania nauczyciele. Dodatkowo to dobra forma integracji z innymi dziećmi. Lekcje odbywają się w grupach kilku osobowych. Zatem masz pewność że twoje dziecko nie tylko będzie się uczyć, ale również spędzi miło czas z rówieśnikami, i może nawiąże nowe znajomości.

Polecam: www.mova.pl – Angielski dla Dzieci w CJ MOVA Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *