przescieradlo-falbanka-niebieskie

Falbanka maskująca do łóżeczka – ratunek dla rodzica

Pojawienie się na świecie dziecka potrafi wywrócić życie do góry nogami. Mamy muszą zupełnie przeorganizować swoje życie, żeby pogodzić pracę, obowiązki domowe i macierzyństwo.

Falbanka maskująca do łóżeczka

Często trzeba również przeorganizować mieszkanie, żeby znaleźć w nim miejsce na nowego członka rodziny. Niemowlak jest wprawdzie maleńki, jednak jego rzeczy zajmują bardzo dużą przestrzeń. Zdarza się, że młode mamy mają wrażenie, że nie są w stanie zapanować nad wszechogarniającym bałaganem. Śpioszki, pieluchy, wanienka, łóżeczko, wózek, zabawki… Czasem naprawdę trudno to pomieścić na małej przestrzeni.

Dobrym rozwiązaniem jest zakup szuflady chowanej pod łóżeczkiem. Taka szuflada jest łatwo dostępna, mieści dużo rzeczy, a do tego może być zupełnie niewidoczna – wystarczy falbanka maskująca do łóżeczka . Takie prześcieradło z falbanką do łóżeczka zasłoni szufladę, dzięki czemu nie będzie ona razić po oczach. Taką szufladę możesz też wykorzystać na nieuprasowane pranie. Mamy doskonale wiedzą w jak zawrotnym tempie brudzą się maluchy… Pralka jest włączona prawie codziennie.

Mając w domu noworodka trzeba liczyć się z faktem, że co rusz ktoś będzie nas odwiedzał, żeby zobaczyć nowego członka rodziny, a łóżeczko maluszka będzie pod nieustanną obserwacją. Przypatrz się, jak wygląda łóżeczko dziecka – nie tylko prześcieradło z falbaną, ale również reszta pościeli powinna wyglądać nienagannie. Wprawdzie goście przychodzą w odwiedziny raczej w dobrej wierze, jednak zdarzają się też koleżanki czy ciocie z milionem „dobrych rad”, które wytkną Ci każde potknięcie. Brudne śpioszki, nieobcięte paznokcie u dziecka, poplamione prześcieradło czy panujący w mieszkaniu bałagan – wszystko to może stać się punktem zapalnym w Waszej rozmowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *