trening osobisty w centrum treningowym

Trener osobisty zastrzykiem do motywacji

Praktycznie każdy z nas chciałby zmienić coś w swoim ciele i wyglądzie. Jednemu wydaje się, że jest za gruby i chciałby stracić na wadze, zgubić tłuszcz. Inny sądzi, że jest za chudy, chciałby wyglądać potężniej i zbudować nieco masy mięśniowej. Jeszcze inny uważa, że jego aktualny poziom siły oraz kondycja fizyczna są za niskie i chciałby to zmienić, wzmocnić się.

Wszystkie te osoby mają jednak zazwyczaj wspólny problem, jakim jest brak motywacji. Nie da się ukryć, że praca nad zdrowiem i sylwetką to nie są rzeczy, które robi się w kilka dni, wymagają one co najmniej miesięcy. Dlatego też, wszystkim tym, którzy mają problem z odpowiednim podejściem, polecany jest profesjonalny trening osobisty w dobrze wyposażonym klubie fitness lub siłowni pod okiem wykształconego trenera personalnego.

Taki trener personalny nie będzie oczywiście tylko nad nami stał i liczył powtórzenia. Jego głównym zadaniem, jest najpierw dopasować odpowiednie ćwiczenia do naszej osoby, a potem doglądać prawidłowości ich wykonywania, na bieżąco dawać wskazówki i oczywiście zagrzewać nas do boju. Na pewno bowiem o wiele lepiej każdemu się będzie ćwiczyło, jeżeli będzie dostawał od swojego trenera osobistego pochwały, że doskonale mu idzie, że widać postępy, że jest coraz bardziej szczupły, albo też mocniej umięśniony, w zależności od tego, o co walczy.

Nikt nie powinien mieć trudności ze znalezieniem odpowiedniego miejsca do ćwiczeń, bo trening personalny jest oferowany coraz powszechniej, kluby są coraz lepiej wyposażone, a trenerzy lepiej wykształceni i przygotowani do pracy. W Krakowie doskonałym przykładem może być centrum treningowe Fitnow.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *