krówki ślubne- podziękowania dla gości weselnych

Krówki dla gości weselnych ze spersonalizowanym nadrukiem

Ślub i wesele to bez wątpienia jeden z najwspanialszych dni w życiu (wielu mówi, że zdecydowanie najwspanialszy), dlatego też przygotowania do tego wydarzenia rozpoczynamy już na długo przed wyznaczeniem terminu legalizacji związku.

Krówki na wesele 

Choć przyjęło się, że w ten dzień młoda para jest wręcz obsypywana przez gości różnorakimi prezentami (czasami to po prostu gotówka w kopertach, czasami sprzęt i akcesoria bardziej użytkowe, które przydadzą się do wyposażenia mieszkania), to dobrze jest się zrewanżować i także podarować coś gościom bezpośrednio od młodej pary.

Owszem, młoda para organizuje samą uroczystość i suto zastawione stoły według wielu powinny gościom wystarczyć, ale na pewno byłoby im miło, gdyby dostali jakiś podarek. Nie chodzi tu o coś szczególnie wartościowego, ale raczej symbolicznego, miłego, co sprawi, że młoda para na nowej drodze życia będzie im się jawić jako ludzie serdeczni, dobrzy i mili.

Świetnym pomysłem takich podarków są na przykład krówki dla gości weselnych. Co więcej, takie krówki na wesele można wręczyć nie tylko gościom, którzy zostali zaproszeni na wesele, ale i tym, którzy jedynie pojawią się na oficjalnej ceremonii w kościele lub Urzędzie Stanu Cywilnego. Takie krówki bezpośrednio od młodej pary na pewno będą świetnie smakowały wszystkim tym, którzy życzą Wam jak najlepiej i przybyli na Wasz ślub. Szczególnie, że krówki są chyba najpopularniejszym typem cukierków w naszym kraju i są uwielbiane praktycznie przez każdego, od najmłodszych po najstarszych.

Oczywiście, cały sens i cel wręczania takich krówek polega na tym, by były to konkretnie cukierki z nadrukiem weselnym. Naturalnie, nie chodzi tu o nadruk na samych krówkach, ale na ich opakowaniach. Oprócz standardowych motywów weselnych na pewno przyda się personalizacja takich opakowań, na przykład napis czyje to konkretnie jest wesele, np. „Wesele Anny i Krzysztofa”, data zawarcia ślubu oraz jakiś miły slogan w stylu „Szczęść Boże Młodej Parze” lub „Wszystkiego Najlepszego na nowej drodze życia”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *