ochraniacze do łóżeczka

Jaki rozmiar ochraniacza na łóżeczko?

Kompletowanie wyprawki to spore wyzwanie dla przyszłych rodziców. Jednocześnie kupno wszelkich potrzebnych akcesoriów i ubranek sprawia ogromną przyjemność przyszłej mamie. Warto pamiętać o tym, aby zakupione produkty były w pełni bezpieczne dla delikatnej skóry maleństwa oraz praktyczne.

Nie warto kupować masy rzeczy, które nie znajdą zastosowania w pokoju dziecięcym. Przed zakupami warto też poprosić o radę doświadczoną mamę, która z pewnością wie jakie przedmioty ułatwią codzienne życie. Jedną z bardzo przydatnych rzeczy, którą warto mieć w łóżeczku dziecięcym już od pierwszych dni życia maluszka jest z całą pewnością ochraniacz do łóżeczka. W sklepach z akcesoriami dla dzieci a także w wielu sklepach internetowych dostępnych jest kilka modeli ochraniaczy.

Szeroki wybór ochraniaczy do łóżeczko na:

https://senna-sowka.pl/kategoria-produktu/ochraniacze-do-lozeczka/

Najbardziej znany jest ochraniacz panelowy, choć od kilku sezonów hitem są ochraniacze typu warkocz. Chroni on dziecko przed urazami spowodowanymi włożeniem rączki lub nóżki między szczebelki.

Ochraniacz na łóżeczko powinien być w odpowiednim rozmiarze, aby można go było bezpiecznie przymocować do szczebelek. Często ochraniacz do łóżeczka dziecięcego można wykorzystać gdy maleństwo podrośnie, gdyż ochraniacz typu warkocz doskonale sprawdza się na pojedynczym, większym łóżku. Cena ochraniaczy w zależności od wybranego modelu mieści się w przedziale od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Alternatywą dla gładkich bawełnianych tkanin jest tkanina minky. Jest to materiał o wyglądzie aksamitu lub weluru z charakterystycznie wytłoczonymi kropkami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *