panel led -led labs

Panel led w Twojej kuchni

Oświetlenie typu led jest bardzo często stosowane w gospodarstwach domowych a także w siedzibach wielu firm, gdyż prezentuje się ono niezwykle modnie a dodatkowo jest energooszczędne.

Panel led to doskonała alternatywa dla tradycyjnych lamp sufitowych czy ściennych. Świetnie sprawdzają się one w łazienkach i kuchniach, gdyż specjalna obudowa uniemożliwia przedostanie się wilgoci a dodatkowo nie osadza się na nich kurz, ponieważ są one wbudowane w ścianę lub w sufit. Sam montaż paneli jest szybki i łatwy, nie wymaga specjalnych umiejętności. Jest to bardzo dobry wybór na taras bądź balkon gdyż panele te są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych jak deszcz czy śnieg.

Panel led – mechanizm działania

Panele led dostępne są w wielu różnych wielkościach i o różnej mocy. Bez problemu można dopasować panel odpowiedni do swojego pomieszczenia. Warto zintegrować je z czujnikiem ruchu, aby jeszcze bardziej zaoszczędzić na energii elektrycznej. Czujka ta, uruchomi światło jedynie gdy ktoś będzie w pomieszczeniu. Po upływie kilku sekund światło zgaśnie. Jest to idealne rozwiązanie na przedpokój, klatkę schodową bądź balkon. Panele led idealnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, skandynawskim bądź też klasycznym. W wielu wzorach i kolorach są one dostępne w sklepach i marketach budowlanych oraz w sklepach internetowych. Cena w zależności od wybranego modelu mieści się w przedziale od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za sztukę. Barwa światła jest ciepła, zimna, biała lub kolorowa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *