panel led -led labs

Panel led w Twojej kuchni

Oświetlenie typu led jest bardzo często stosowane w gospodarstwach domowych a także w siedzibach wielu firm, gdyż prezentuje się ono niezwykle modnie a dodatkowo jest energooszczędne.

Panel led to doskonała alternatywa dla tradycyjnych lamp sufitowych czy ściennych. Świetnie sprawdzają się one w łazienkach i kuchniach, gdyż specjalna obudowa uniemożliwia przedostanie się wilgoci a dodatkowo nie osadza się na nich kurz, ponieważ są one wbudowane w ścianę lub w sufit. Sam montaż paneli jest szybki i łatwy, nie wymaga specjalnych umiejętności. Jest to bardzo dobry wybór na taras bądź balkon gdyż panele te są odporne na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych jak deszcz czy śnieg.

Panel led – mechanizm działania

Panele led dostępne są w wielu różnych wielkościach i o różnej mocy. Bez problemu można dopasować panel odpowiedni do swojego pomieszczenia. Warto zintegrować je z czujnikiem ruchu, aby jeszcze bardziej zaoszczędzić na energii elektrycznej. Czujka ta, uruchomi światło jedynie gdy ktoś będzie w pomieszczeniu. Po upływie kilku sekund światło zgaśnie. Jest to idealne rozwiązanie na przedpokój, klatkę schodową bądź balkon. Panele led idealnie pasują do wnętrz urządzonych w stylu minimalistycznym, skandynawskim bądź też klasycznym. W wielu wzorach i kolorach są one dostępne w sklepach i marketach budowlanych oraz w sklepach internetowych. Cena w zależności od wybranego modelu mieści się w przedziale od kilkunastu do kilkudziesięciu złotych za sztukę. Barwa światła jest ciepła, zimna, biała lub kolorowa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *