kocyk minky

Kocyk minky w wózku malucha

Warto pamiętać o tym, aby nasze dziecko czuło bezpieczeństwo, nie tylko w naszych ramionach. Małe dzieci potrzebują otulać się ciepłymi, miłymi materiałami, szczególnie podczas spania. Wtedy czują, że jest im przyjemnie i nic im nie grozi.

Kocyk minky wykonany jest z materiału, który dzieci uwielbiają. Drzemka nigdy nie była tak przyjemna. Dziecko potrzebuje mieć w swoim życiu, jedną rzecz, która będzie im się bardzo dobrze kojarzyć. Taki kocyk może zabrać ze sobą wszędzie, czy to do przedszkola, czy do dziadków. W każdym miejscu na świecie, będzie czuło się jak w domu, gdy będzie miało przy sobie swój ukochany kocyk. Z czasem zabawki znudzą się naszemu dziecku, a kocyk na zawsze pozostanie w miłych wspomnieniach dziecka. Warto pamiętać o tym kupując idealny kocyk. Nie tylko musi pasować idealnie kolorystycznie do pokoju naszego dziecka, ale warto zapytać dziecko o zdanie, podczas zakupu.

Niech dziecko samo wybierze sobie w ten kocyk, dzięki temu poczuje, że może decydować samo o sobie, to sprawi, że kocyk będzie dla niego ukojeniem. Dziecko musi czuć się bezpiecznie w każdym miejscu, w ten sposób rozwija się prawidłowo. Zakup jednej rzeczy, która dla naszego małego dziecka będzie ważna jest bardzo potrzebna. Taki kocyk można położyć u dziecka w pokoju, wtedy będzie po niego sięgać kiedy tylko zechce. Z czasem dziecko wyrośnie z ukochanego kocyka, jednak w wspomnieniach pozostanie na zawsze. A z czasem może odziedziczy to dziecko naszego dziecka i kocyk stanie się rodzinną pamiątką.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *