Lampy ledowe przemysłowe ceny

Lampy ledowe przemysłowe ceny

Czy kosztowna jest wymiana tradycyjnego oświetlenia przemysłowego na to wykonane w technologii LED? Oczywiście, w zależności do ilości lamp przemysłowych wiążemy się tutaj z różnej wielkości kosztami, które jednak w większości będą w stanie zwrócić się nam nawet w ciągu dwóch lat od samej instalacji.

Oprawy LED przemysłowe pobierają trzykrotnie mniej energii od swoich tradycyjnych zamienników, dlatego bardzo szybką są w stanie zwrócić nam koszty samej wymiany, w formie znacznie niższych rachunków za energię elektryczną. Oświetlenie hali przemysłowej czy magazynu nie musi równać się z zawsze z ogromnymi kosztami związanymi z pobieranymi ilościami energii, a także samych lamp oświetleniowych.

Stare lampy przemysłowe za czasów swojej największej popularności wiązały się z wydatkiem sporych funduszy. Nie mogliśmy tutaj także wybierać wyłącznie najtańszych opcji, które dosyć szybko traciły swoje atuty świetlne, a także nie imponowały swoją żywotnością. Nieco inaczej jest w przypadku lamp ledowych przemysłowych. Obecny standard oświetleniowy, zaakceptowany przez Unię Europejską uwarunkował nam pewien standard światła, który większość opraw świetlnych musi przestrzegać. Głównym wskaźnikiem wysokiej jakości światła jest oczywiście współczynnik CRI, określający poziom oddawania barw światła, które jest emitowane przez naszą lampę. Czym wyższy poziom RA, tym oczywiście światło będzie bliższe temu słonecznemu. Obecnie standardem „ledów” jest CRI>80Ra, dzięki czemu wszystkie lampy przemysłowe wykonane w tej technologii są gwarancją wysokiej jakości światła.

Lampy przemysłowe LED, których cena zaczyna się od nieco ponad stu złotych, za jedną oprawę są obecnie bardzo interesującą propozycją dla wszystkich większych firm, magazynów, czy hal przemysłowych. Kupując nowe lampy przemysłowe LED, wybieramy także produkty objęte dwuletnią gwarancją sklepu lub samego producenta, przez co mamy pewność, że w razie jakichkolwiek problemów w ciągu tego okresu jesteśmy objęci w pełni opieką sprzedawcy. Oczywiście spotkamy się również z produktami Premium, które wyróżniają się dłuższą gwarancją (dochodzącą bardzo często do aż 5 lat), a także znacznie lepszymi parametrami świetlnymi.

Dowiedz się więcej na temat oświetlenia przemysłowego i sprawdź, ile będzie kosztować, wymiana Twojego oświetlenia na to wykonane w energooszczędnej technologii. Zapraszamy do naszego sklepu internetowego smd-led.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *