szwalnia snów

Szwalnia Snów – najlepszy sklep od matek dla dziecka!

Serfując po internecie w poszukiwaniu pościeli dla mojego maluszka natknęłam się na sklep Szwalniasnow.pl. W ofercie tego sklepu jest mnóstwo różnych produktów od pościeli po prześcieradła kończąc na przewijakach. Sama zakupiłam parę produktów, którym dzisiaj przyjrzymy się z bliska. Do wszystkich produktów firma daje nam do wyboru ponad 80 wzorów, co umożliwia nam kupienie wszystkiego w komplecie, co dalej umożliwia nam dopasowanie ich do wystroju pokoju.

Przewijak miałam już po poprzednim dziecku, ale był już stary i brzydki to postanowiłam, że zakupie nowy. Wybrałam przewijak o rozmiarach 70x80cm. Przewijak na pierwszy rzut oka zaskakuje swoją jakością. Wykonany jest z wysokiej jakości antyalergicznego materiału, przez co można go kupić dla każdego dziecka. W dotyku przewijak jest bardzo miękki i puszysty, przez co mamy pewność, że naszemu niemowlakowi będzie wygodnie.

W ofercie mamy do wyboru wszystkie istniejące rozmiary pościeli dla dzieci, więc mamy duży wybór, jeżeli chodzi o wielkość dziecka lub kołderki. Pościel wykonana jest z bardzo ciepłego i lekkiego materiału, dzięki czemu nasz maluszek będzie miał długi i spokojny sen.

Ostatnią rzeczą, którą kupiłam jest baldachim do łóżeczka. Od zawsze podobały mi się baldachimy, wygląda to przepięknie i też trochę ochrania naszego malucha. Baldachim jest wykonany bardzo intuicyjnie. Po pierwsze bardzo łatwo go powiesić, a co najważniejsze bardzo łatwo ściąga się z niego firankę, przez co łatwiej nam go będzie wyprać, bo jak wiadomo, baldachimy trzeba dosyć często czyścić.

Podsumowując, bardzo zaskoczyłam się jakością tych produktów i szczerze polecam każdym rodzicom przeglądnąć ten sklep.

Zobacz więcej: Kołdra dla dziecka | Szwalniasnow.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *