wizażystka

Zakupy ze stylistką i wizażystka odmienią Cię nie do poznania!

Mogłoby się wydawać, że kompletowanie własnej garderoby jest zadaniem banalnym i niewymagającym. Niestety rzeczywistość jest zupełnie inna. Jeśli chcemy wyglądać stylowo, a jednocześnie czuć się swobodnie, musimy dokładnie przeanalizować nasz wizerunek. Wszystko po to, aby kupować wyłącznie rzeczy, które będziemy na prawdę użytkować.

Chyba każdy z nas kupował pod wpływem emocji. Ile razy widząc napis „trzy koszulki w cenie jednej”, kupowałeś T-shirty zupełnie nie w swoim stylu? Jest to ogromny błąd popełniany przez ogromną ilość osób. Wizyta w galerii handlowej może być dla nas bardzo kosztowna. Oczywiście naszym największym problemem nie są wydane pieniądze, lecz fakt, że pomimo pełnej szafy nadal nie mamy co na siebie włożyć.

Zakupy ze stylistką są praktykowane nie tylko przez kobiety, ale również mężczyzn. Profesjonalny stylista pomoże w stworzeniu odpowiedniej bazy, a także doborze ubrań na każdą okazję. Uwierz, że nie potrzebujesz dwudziestu sweterków, czy dziesięciu par butów, aby wyglądać dobrze. Ilość odzieży nie jest wyznacznikiem dobrego wyglądu. W naszej szafie tworzy się prawdziwy chaos, a stworzenie stylizacji to prawdziwa męka.

Mało osób posiada umiejętność stylowego łączenia kilku kolorów, faktur, czy też wzorów. Stylista może zdradzić Ci ciekawe triki, które ułatwią Ci zakup odzieży w przyszłości. Pamiętaj, że możesz wyglądać elegancko, a nie wydawać przy tym majątku na ubrania. To trudna sztuka, jednak rozmowa z prawdziwym ekspertem może rozjaśnić Twoje myślenie. Zrozumiesz podstawowe zasady kupowania ubrań i dodatków. Ponadto ktoś obiektywnie oceni, w jakim fasonie jest Ci najlepiej.

Dobrym pomysłem jest również wizyta u wizażystki. To szczególnie istotna lekcja dla osób, które nie mają styczności z makijażem. Wizażystka wykonuje nie tylko makijaże imprezowe, ale również codzienne. Z biegiem czasu nauczysz się wykonywać taki makijaż samodzielnie, dzięki czemu podkreślisz wszystkie swoje atuty.

 

Zobacz więcej: Style&More | Wzażystka

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *