sok pomarańczowy

Zrzucamy kilka kilogramów

Wszystkie kobiety pragną prezentować się dobrze w czasie lata, kiedy odsłania się nieco więcej na plaży czy basenie. Aby to osiągnąć, najlepiej będzie zacząć aktywny tryb życia już od wiosennych miesięcy. Jeżeli chciałoby się poprawić swoją sylwetkę tylko w nieznacznym stopniu, czyli zrzucić jedynie kilka kilo, to starczy kilkanaście minut aktywności dziennie. Nie chodzi o żaden męczący sport, ani restrykcyjne diety, gdyż w takim wypadku nie będzie to potrzebne. Pomocne będą proste, ale regularne fizyczne ćwiczenia, na zasadzie domowego treningu.

Każda aktywność ma pozytywny wpływ nie tylko na wagę, ale funkcjonowanie całego organizmu. Poza tym spędzanie czasu wolnego w ruchu bez wątpienia poprawia nastrój. To zaś pomoże w przeciwdziałaniu schorzeń psychosomatycznych. Czując się zdrową i sprawną, każda kobieta poczuje się dobrze we własnym ciele.
Na jaką aktywność się zdecydować? Może wycieczka rowerowa, bieganie, pływanie czy jazda na rolkach (podczas 1 godziny stracisz około 500 kalorii). Mało kto wie, że podczas zwyczajnego spaceru też wzmacniasz swoją fizyczność. To samo tyczy się codziennych zajęć np. praca w kuchni. Przyrządzając potrawy, krzątając się po pomieszczeniu w pocie czoła organizm jest w stanie spalić trochę zbędnych kalorii.

Dla lepszego efektu powinniśmy zmienić też dietę. Jeśli nie mamy czasu na szukanie pomysłów i produktów to wybierzmy catering dietetyczny. Jest ich w sieci całe mnóstwo np. http://optimalfit.pl/. Codziennie otrzymamy zbilansowane i zdrowe posiłki na wskazany adres. Może być to dom lub praca.

Zobacz też: http://optimalfit.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *