super słodycze

Słodycze, które opisują Twoją działalność!

Bardzo dobrą formą reklamy przedsiębiorstw są różnorakie happeningi oraz targi. Można tam wystawić towary albo reklamować usługi, przy czym niekoniecznie musi to być reklama bierna. Lepszą formą okaże się z całą pewnością wyjście do potencjalnych klientów i zaprezentowanie w jakiś sposób swojego stoiska. Rozdaje się ulotki, mówi o nim i wskazuje kierunek, jednak firma superslodycze.pl, wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu, proponuje jeszcze inny sposób.
Odwiedzający targi ludzie mogą oczywiście zainteresować się wręczoną broszurką o przedsiębiorstwie, ale będą to zazwyczaj ci, których profil firmy zainteresowałby bez nagabywania. Jeśli jedna podarujemy im coś takiego jak słodycze reklamowe, nie uznają takiego drobiazgu za łapówkę, a za to jest więcej niż pewne, że przeczytają na opakowaniu, co mają właśnie zjeść. Kiedy już to się stanie, a słodkości im posmakują, mogą zapragnąć ich więcej, a tam, gdzie one na nich czekają, znajdą także informacje, które pragniemy im przekazać. Czyli: kim jesteśmy, czym się zajmujemy i co można u nas zakupić.

Jeszcze inną formą i chyba najlepiej przemawiającą do wyobraźni, a co za tym idzie, także i reklamującą dane przedsiębiorstwo, będą czekoladki firmowe. Przedstawione w formie bombonierki, ozdobią ławę w salonie albo zostać oparte o coś na komodzie. Podarowane w prezencie poinformują o istnieniu firmy, a gdy dyskusja zejdzie na widoczne logo, delikatnie poprowadzona, przedstawi jej ofertę. Ludzie łatwo zapamiętują logo słodyczy, a tych najsmaczniejszych szczególnie, nie ma więc obaw, że nazwa wytłoczona bądź nadrukowana na bombonierce, umknie ich uwadze.

Zobacz też: Słodycze reklamowe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *