hydaulik Kraków

Hydraulik na zawołanie

Uszczelka znowu się zepsuła? Twoje centralne ogrzewanie odmówiło posłuszeństwa? Zlew zatkał się już 4 razy w tym tygodniu, a to dopiero czwartek? Zadzwoń pod numer 692 206 935

Firma Hydraulik 24 z Krakowa świadczy usługi hydrauliczne 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Na terenie Krakowa dojazd wynosi jedynie 50zł. By uzyskać pomoc należy zadzwonić na numer 692 206 935. Specjalista odbierający telefon pomoże nie tylko poprzez wysłanie patrolu hydraulicznego, ale również posłuży dobrą radą.

W zakres usług oferowanych przez firmę wchodzą:
– zadania związane z instalacją wody użytkowej,
– awarie kanalizacji,
– usterki powiązane z centralnym ogrzewaniem,
– przetykanie kanalizacji (ale również brodzika, wanny, zlewu i umywalki),
– doszczelnianie instalacji gazowych (w tym również wykonywanie prób szczelności).

Ponadto hydraulicy mogą zainstalować nowe sanitariaty takie jak bateria prysznicowa, bateria toaletowa, czy umywalka i zlew. Hydraulika nie ma przed nimi tajemnic.

Oferowane ceny również są konkurencyjne. Przykładowe działania hydrauliczne wyszczególnione są na stronie firmy. I tak za przetkanie WC zapłacimy 80 zł, podobnie sprawa ma się z montażem WC. Nieco tańsze jest przygotowanie do działania umywalki, czy baterii ściennej. W przypadku korzystania z pomocy w dni świąteczne i w czasie godzin nocnych, do cen bazowych doliczane jest 50 %. Badania rynku wykazały, że jest to najniższa możliwa dopłata świąteczna na terenie Krakowa.

Jeżeli nie jesteś mieszkańcem Krakowa, ale mieszkasz w jego okolicy- firma Hydraulik 24 pomoże również Tobie. W tym przypadku wymagany jest wcześniejszy kontakt telefoniczny i ustalenie niezbędnych szczegółów. Z oferty Hydraulik 24 skorzystaj i Ty.

Zobacz też: Hydraulik Kraków

1 thought on “Hydraulik na zawołanie

  1. Znam ekipę takich dobrych hydraulików i elektryków przy okazji, którzy działają na tyle sprawnie i jest z nimi tak dobry kontakt, że można śmiało polecać każdemu od rodziny po dalszych znajomych. Sprawdźcie http://solidneinstalacje.pl/ bo naprawdę warto 🙂 Bardzo mi pomogli podczas letniego remontu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *