wyprodukowane przez Buttonfly przypinki reklamowe

Przypinki reklamowe – to trzeba wiedzieć

Z czego mogą być wykonane przypinki reklamowe? Czy przypinki są dużym kosztem? Co powinno znaleźć się na przypince? Czy wreszcie dlaczego warto zainwestować właśnie w przypinki a nie inne gadżety reklamowe. Tego dowiesz się czytając niniejszy artykuł. Zapraszam do lektury o przypinkach.

Przypinki reklamowe mogą być wykonane ze standardowym zapięciem na agrafkę, na magnes, z otwieraczem do butelek (zalecane na imprezy plenerowe, juwenalia), otwieraczem z magnesem oraz kotylionem (nadaje przypince elegancki charakter, zazwyczaj stosowany na konkursach czy olimpiadach). Korpus plakietki powinien być aluminiowy, pokryty folią w celu zabezpieczenia obrazu znajdującego się na naszej przypince przed ścieraniem czy warunkami atmosferycznymi. Druk obrazu, jak i samej przypinki powinien być wysokiej jakości.

wyprodukowane przez Buttonfly przypinki reklamoweFoto: Przypinki wyprodukowane na zamówienie przez firmę Buttonfly z Krakowa

Koszt wykonania nawet dużej ilości plakietek, raczej nie zmniejszy naszego firmowego budżetu, więc na ten czynnik powinniśmy zwrócić uwagę. Firmy tworzące przypinki reklamowe oferują do wykorzystania gotowe wzory lub pomoc grafika. Jeśli nie jesteś mistrzem Photoshopa, lecz pomysł tkwi w Twojej głowie, nic straconego. Najlepiej jest wykonywać przypinki z logiem firmy i obrazkami, które łatwo rzucają się w oczy. Na większych rozmiarach plakietek warto umieścić slogany reklamowe albo krótki opis naszej firmy.

Dlaczego warto inwestować w przypinki reklamowe? Odpowiedź jest bardzo prosta. Ludzie uwielbiają taką formę reklamy. Przygarną do siebie wszystko, co mogą dostać w prezencie, za darmo. Szczególnie u młodzieży można zauważyć zainteresowanie przypinkami. Noszą je przyczepione do plecaków, t-shirtów i torb. Codziennie na ulicy jesteśmy zalewani przez różnorodne materiały promocyjne, więc nasz pomysł musi być unikalny i charakterystyczny.

Profesjonalne przypinki zamówimy na: http://buttonfly.pl/ – firma ButtonFly oferuje także w sprzedaży akcesoria i maszynki do produkcji przypinek reklamowych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *