budowa domów pod klucz Kraków

Mieszkanie gotowe pod klucz

Czy wiecie, że na rynku istnieją domy oraz mieszkania w stanie deweloperskim lub takie, które są gotowe do zamieszkania „pod klucz”? Czy w ogóle wiecie, jaka jest różnica pomiędzy jednym a drugim pojęciem?

Osoby, które dopiero zaczynają się interesować rynkiem nieruchomości, w celu znalezienia wymarzonego domu dla siebie, zaczynają z ciekawością przyglądać się takim pojęciem, bowiem nie wszystko do tej pory widzieli.budowa domów pod klucz Kraków

Otóż domy pod klucz, to domy właściwe gotowe do zamieszkania. Wielu deweloperów tworzy takie miejsca. Na plakatach dumnie wisi ogłoszenie z hasłem: „Budowa domów pod klucz! Zapraszamy!”. Wystarczy tylko poczekać na zakończenie całej inwestycji, przywieźć swoje meble i można mieszkać. Wykończenie wnętrz nie jest Wam wcale potrzebne, ewentualnie drobne prace, które poczynicie według własnego gustu.

Sprawa ma się zupełnie inaczej w przypadku stanów deweloperskich. Otóż zanim tam zamieszkacie będziecie musieli Wy lub Wasi pracownicy wykonać jeszcze wiele pracy. Chodzi tutaj o kompleksowe wykończenie wszystkich pomieszczeń., a bardzo często doprowadzenie nawet wszystkich przyłączy, instalacji wodno – kanalizacyjnej, elektrycznej. Podłogi, ściany, sufity – wszystko będzie w stanie naprawdę surowym i Waszą misją będzie dokończenie wszystkiego.

Pojęcia łatwe do zapamiętania, na które trzeba bacznie zwracać uwagę, jeżeli chce się znaleźć lokal mieszkalny lub piękny dom dla siebie. Dzięki temu będziecie bardziej orientowali się w ogłoszeniach, które są na rynku nieruchomości.

Zobacz więcej: Litbud.pl | Budowa domów pod klucz Kraków

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *