profile do taśm led

Estetyczne oświetlenie LED

Gdy chcemy dyskretnie podświetlić schody, blat kuchenny czy cenną kolekcję mamy do wyboru wiele możliwości. Najbardziej plastyczne i energooszczędne są światła ledowe. Profile LED występuję w wielu kształtach czy kolorach. Są osłony wykonane z plastiku, metalu czy aluminium. W zależności, gdzie ma zostać użyty, i czy narażony będzie na czynniki zewnętrzne, takiej trwałości wybieramy profil.

profile do taśm ledProfil do LED może też posiadać części narożne trwałe albo gumowe, które można wyginać w dowolną stronę. Wielką zaletą profili są ich gabaryty. Można je porównać do cieniutkich listewek. Dlatego obecnie cieszą się one wielkim powodzeniem. Tak naprawdę można je zamocować wszędzie. Doskonale sprawdzają się jako podświetlenie schodów. Dostępne są super płaskie profile, które w połączeniu z dyskretnym światłem, nadadzą wyjątkowy charakter domowi. W ten sam sposób można umieścić profile nad półkami, gdzie umieszczona jest nasza kolekcja. Światełka można dowolnie rozmieścić, tak by oświetlały dane miejsce ciągłym światłem albo punktowo.

Możliwości rozmieszczenia profili jest bardzo dużo. Do tego łatwo jest je zamontować, jak i zdemontować. Lekkość i małe rozmiar dają możliwości po prostu przyklejeni ich do ściany, schodów czy też mebli. Także można je pomalować na dowolny kolor, tak by profile LED nie były bardzo widoczne dla gości.

Moduły w kolorze ścian, czy też oklejone okleiną taką samą jak schody wydaje się, dość interesującym i niebanalnym rozwiązaniem. Zatem możliwości ich wykorzystania w małym mieszkaniu, ale też w dużym domu są bardzo różne, tak naprawdę nieograniczone.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *